KERAMICKÉ MISKY

Misky jsou inspirované japonskými nádobami pro práci s Ikebanou a jsou vyrobeny pro náš eshop v Čechách, v malých keramických dílnách. Jedná se o ručně točené výrobky na hrnčířském kruhu a nebo lité do sádrových forem. Pro naši zakázkovou keramiku se využívají glazury nezávadné. Všechny misky jsou vyrobeny tak, aby nepropouštěly vodu.

Nabízíme tvary převážně kruhové. Stěny nádob jsou nízké/mělké, většinou k základně kolmé nebo zahnuté dovnitř. Počítá se s efektem vodní hladiny, z níž vystupuje vlastní úprava rostlin na určitých místech. Jako všeobecně respektovaný nepsaný zákon platí zásada, že pro úpravu květin se nejvíce hodí jednobarevné či více barevné misky bez výrazných malovaných dekorací.

Květiny lze samozřejmě dekorovat do nádob jako hrnečky či různé mističky. Pokud je dno nerovné, lze ho zarovnat dekoračním pískem nebo kamínky.

Vzhledem k ruční výrobě je dopředu nutno počítat s tím, že každý kus je originál a tedy rozměry i barvy se mohou mírně lišit.

Uvedené fotografie slouží pro ilustraci. Keramika je focena tak, aby co nejreálněji vystihovala skutečné barvy a odstíny.

Cena

2601100
12601100
16 P4221404
280 Kč

Keramické aranžovací misky vhodné pro upevnění stonků rostlin do kenzanu. Dvě barevné varianty.

Kód: KER001BN
ARANŽOVACÍ MISKY MINI 8/6 cm
260 Kč

Keramické aranžovací misky (mini) vhodné pro upevnění stonků rostlin za pomocí aranžovacího ježka 37 mm. Dvě barevné varianty.

Kód: KER003FIA
Kugler 1
1 100 Kč

Celoglazovaná aranžovací miska na nožičce v odstínu červené-rubínové a béžové.

Kód: KER351
Barva černá
1 100 Kč

Stylová ručně točná miska na nožičce s vnitřní černou glazurou.

Kód: KER135
Barva ultramarín
1 100 Kč

Stylová ručně točná miska na nožičce s vnitřní glazurou - tmavě tyrkysová.

Kód: KER352
5 položek celkem
Zpět do obchodu